dust8

Mohou jíst bezpečně kopřívy slepice či králíci?

U slepic bych se moc nedivil, protože to jsou všežravci, ale u králíků si nejsem jistý.

Nejlepší odpověď
Drap

Mohou. Samotné je však žrát nebudou. Pokud je nařežeš, tak ve žrádle jak sušené tak čerstvé , králíkům i slepicím prospějí a budou chutnat.

Další odpovědi
annas

Já jsem je sušila a přidávala do míchanice pro slepice a králíkům dávala se senem. .

Syrové posekat a přidat do krmení. Ale víc jsem sušila,. protože byl dostatek trávy.