annas

Mohou divoká zvířata v zajetí psychicky onemocnět?

Jaký způsobem se to u nich asi projeví?

Nejlepší odpověď
anonym

Viděl jsem,jak má tygr vyšlapané důlky v betonu,jak chodil sem a tam kolem mříží.
Jako tygr v kleci.
Viděl jsem ledního medvěda,jak se na místě kývá sem a tam.Druhý plaval v bazénku, a jak jinak,než sem a tam.
ZOO Praha.
Myslím,že medvěd jezdící na motorce v cirkusu to nedělá s nadšením.
Atd.

Další odpovědi
iceT

Myslim,ze mohou,ale nemaji dar reci,kterym by vyjadrili,ze jim v kleci neni dobre,pres veskerou peci,kterou jim clovek muze dat.
Me by se v kleci taky asi nelibilo,nebo kdybych mela jen omezenou moznost pohybu.

led

Každý živočích, ktorý žil na slobode, v nedobrovolnom zajatí trpí. Aj zvieratá majú „dušu“.