fcoop

Mohly by se nanotechnologie stát reálnou hrozbou?

pro život – takový,jak jej známe?

„Vše,co se dá zneužít,se zneužije“.

Nejlepší odpověď
chudst

Jisteze ano a nejen nanotechnologie. Je to sice asi nastesti zatim daleka budoucnost, ale pokud si clovek nebude davat pozor, muze byt pak v haji. Stejnetak jak to bude s pravem? Budou mit roboti s umelou inteligenci stejna prava, jako lide?

Podivejte se na nejaky sci-fi film, IMO je ta hrozba realna a rozhodne nuti cloveka k zamysleni.

Další odpovědi
led

Každá technológia má svoje pre a proti. Rozhodnutie o použití je ale vždy na človeku.

Cibule

Určitě. Asi před rokem jsem četla o využití nanotechnologií v armádě ve 21.století. Naprosto mě to fascinovalo – byli schopni postavit tank z „ničeho“, a mnohem víc..určitě by stálo za to, se podívat do archivu toho časopisu ;)