jirka F

Mohlo by fungovat u žen seznamování přes sušenky a cukrovinky?

Bylo by to tak,že dotyčné osobě bych nabídl sušenku nebo jinou cukrovinku. A pokud by souhlasila, pak bych se s ní snažil navázat další rozhovor a případně i rande apod.

Nejlepší odpověď
annas

Otázka je příliš obecná. Záleží na tom, při jaké či které příležitosti byste ženě sladkost nabídl.

Na ulici? Nevím, nabídnout cizí ženě sušenku by mohlo vypadat jako obtěžování, navíc nevíte, zda je volná. Třeba se zeptat na cestu a jako poděkování jí nabídnout sušenku.

Snad na nějaké akci, nebo když ji znáte od vidění, tak ji oslovit, uvidíte, jak bude reagovat. se sušenkou nebo i bez sušenky.

Každý člověk je jiný, takže těžko říct. Záleží na tom, zda pro vás nastala ta pravá chvíle a oslovíte třeba tu „osudovou“.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… trochu mimo mísu, jak kde: na ulici to může bejt urážka,v seznamce na netu nevím jak to provedu a u mne doma je to snad povinnost jí pohostit … nechápu logiku dotazu …

Gus_Fring

Pokud byste jí něco takového nabídl, tak by se s Vámi některé ženy začali bavit. Ale měl byste na všechno jít v klidu.

Edison

Tak pokud to nebude to jediné, co bys mohl nabídnout… mohlo… A myslím, že celkem slušně…

Kepler

Mohlo by takto fungovat, ale vše by stejně záleželo na ženě, jestli by měla zájem.

jirka F

Mc Merkurion: A čím bych jí urazil kdybych jí nabídl sušenku?

Mc Merkurion

… no, tak, každá slečna si myslí, že její váha nejni ta správná, takže to může vyznít jakkoli, jak by ses tvářil ty, kdyby ti někdo na ulici podal limošku ???

jirka F

annas: Máte částečnou pravdu některým ženám by to mohlo vadit.Ale jak jste podotkla každý jsme jiný,ale já si myslím,že jinak než přes tohle se seznámit na veřejnosti prostě v dnešní době nelze.

ivzez

To není „částečná“ pravda, to je pravda.

Pokud byste chtěl ženám něco nabízet, mělo by to být něco, z čeho nebudou mít obavy. Pokud jim cizí člověk (a je jedno jestli žena nebo muž) nečekaně nabídne něco k jídlu, budou v dnešní době ženy spíše ostražité. Co kdyby to bylo otrávené, nebo v tom bylo projímadlo?

annas

Nevím,. je jiná doba.

Moje mladá rozvedená sousedka s 10letým synem si našla partnera přes inzerát. Už k ní jezdí nejméně půl roku, vidím z okna na jeho auto, parkuje před domem. Možná jí to vyjde.