Rokio

Mohl bych skončit na záchytce, i kdybych nebyl opilý nebo pod vlivem návykových látek?

Já nepiju a neberu ani jiné návykové látky, ale někdy vypadám jako opilý, tzv. mám stavy velké veselosti.

Pokud by si orgány mysleli, že jsem pod vlivem drog, mohl bych být umístěn na záchytce?

A pokud by zjistili, že jsem nebyl pod vlivem návykových látek, dostal bych odškodné?

Odpovědi
Drap

Dechová zkouška by prokázala tvojí abstinenci a na záchytku by tě neumístili. Pokud by tě neumístili, neni ani důvod pro odškodné. Odškodné by musel nařídit soud.

yuko

Na zachytku by Te nedovezli, ale pokud bys mel stav velke veselosti na pohrbu, je mozne, ze by Te odvezli na psychinu. Rokio, Tve starosti bych chtela mit 🙂
Ale me by tam mohli odvezt taky, protoze se zacnu silene chechotat, kdyz mam vykonat nejakou narocnou praci – treba stehovani nabytku, ktery se nechce protahnout dvermi. Smich prejde a prace se dokonci.