Razhel

Mohl by mi někdo toto přeložut do fj ? :)

O víkendu jsem byla doma. Uklyzeli jsme .Byla jsem na počítači,v tescu a chtěli jsem s mamou ozdobit stromek,ale nechtělo se nám. Dělala jsem také úkoly do školy a dívala se na televizi. A nebo jsme taky s mamou peklo cukrový a zapolovali jsme druhou adventní svíčku.

Nejlepší odpověď
quentos

evidentně se jedná o domácí úkol, takže nemohl. Ona už ta česká verze je hrůza – udělat ve čtyřech řádcích šest chyb je umění (a to jsem ještě možná nějakou přehlédl)… bodejť by ne, samej PC a TV a posezení s knihou žádné, pak odkud má člověk ten pravopis umět, že…

Další odpovědi
HonzaK

rad bych ti pomohl, ale umim jen Aj…zkusim se zeptat kamaráda…

Kelt

Kromě toho, že píšeš s chybami v češtině, nevím, jak to bude s jinými jazyky.
Pro každý jazyk existuje tlumočník, můžeš mu poslat text a za poplatek ti to přeloží
Nebo si stáhni z ulož to finštinu, nebo si tu knížku kup a udělej si to sama podle gramatiky a slovíček, finština je celkem jednoduchá
A když máš kamarádku ve Finsku, tak oni umí dobře anglicky, tak to můžeš napsat anglicky.