Borůvka :)

Mohl by být prosím někdo tak hodný a pomoct mi s rovnicemi?.. 1).. 1,2r-0,08s=2,4… 2)..0,9r-0,06s=1,8…?? Děkuji

Omlouvám se ale dnes budu otravovat s matematikou..jsem na ní antitalent..

Odpovědi
Reuef

jsou to 2 identicke rovnice ( kdyz druhou vynasobis 4/3) takze to nema reseni

hippeace

je to soustava doufám?
použitím sčítací metody vyjde 0=0 -->pravdivý výrok to znamena že výsledkem je
K={(x, 1,2×-2,4to celé lomeno 0,08)x€R}
€= náleží správně je jen s jednou čarou ne dvěma ale jiny znak sem nenašla
předešlá odpověd ze namá řešení je chybná!!!!!!!!!!