tori

Jsou modelové otázky k přijímačkám na medicínu každý rok jiné?

Chtela jsem koupit modelovky na 1. lf a 2.lf. Nevite jestli vydavaji kazdy rok jine vydani protoze se budu hlasit az za rok (2018) a chci se pripravit taknejak prubezne ale nerada bych zjistila ze zase vyjde novy vydani a musela bych kupovat zase.

Nejlepší odpověď
Drap

Lze předpokládat, že za rok budou opět jiné.

Další odpovědi
da ny

Na jedni z LF „stačilo“ naučit se vyšší počet otázek zpaměti…
Během studia se „sítem“ vytřídí „nadbytek“ přijatých (nevhodných/ne­ůspěšných) studentů.
Modelové otázky (tištěné brožury) jsou na jiných fakultách každý rok odlišné-

U přijímacích zkoušek nemusí být z prodávaných brožur ani 1 .....;)