Avatar uživatele
Orange

Časopis 100+1?

Zdravím, máte někdo zkušenosti s tímto časopisem? Na Seznam Tipu je výhodné předplatné – http://tip.sez­nam.cz/tip-dne?id=3637. Aktuálně čtu hlavně VTM a občas nějaký zahraniční web.. Díky za názory.
Doplňuji:
Ocko: Díky, koupit si vzorové číslo mě napadlo, ale nevím, jestli to tady u nás seženu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4097 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Časopis 100+1 (zahraničních zajímavostí) byl ve „své době“ skutečně špičkovým časopisem, který přinášel spoustu zahraničních informací z různých oborů. Obsahoval informace o novinkách v technice, medicíně apod. Byly zde reportáže z cest, zajímavosti z kulturního a společenského života.
Byl tištěn na kvalitním papíře a dal se přečíst doslova jedním dechem.
Dostala jsem při „znovuvzkříšení“ bezplatné číslo, abych si mohla zřídit předplatné. Nestalo se, protože dnešní podoba časopisu mne nijak nenadchla. Výběr příspěvků odpovídá kvalitě papíru, na němž je 100+1 tištěno dnes. Ze špičkového časopisu se stal časopis komerční. Samozřejmě chápu, že redakce musela jít s kvalitou dolů a že i zaměření na obsah časopisu bylo třeba přizpůsobit zájmům dnešních čtenářů.
Doporučuji si jedno číslo koupit a na základě toho, zda Tě osloví či nikoliv, zvažovat předplatné.
Doplňuji:
Já na reklamu 100+1 narazila na internetu. Zkus si to dát do vyhledávače. Mám za to, že by tam mohl být odkaz na možnost objednání. Nepamatuji si už přesně, co jsem tehdy hledala a kde jsem se k tomu dostala.

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Kupujeme ho víc než 40 let, ze začátku to bylo „podpultové“ zboží a každý z rodiny v něm najde „to své“. Jestli čteš hlavně o vědě a technice, pak doporučuji časopis SCIENTIFIC AMERICAN. Vychází i v češtině. Info: www.sciam.cz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucijej

No v dnešní době je to takový vědecký bulvár. Škoda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Teď už bohužel ne, ale pamatuji si začátky 100+1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Já to čet naposledy před patnácti lety, ale líbilo se mi to. Bylo to barevný.

Tady máš vzorový číslo jestli chceš, stačí vyplnit emailovou adresu, kliknout na „Uložit“ a vyjede ti odkaz na soubor v PDF > http://www.epu­blishing.cz/1001-zahranicni-zajimavost-zdarma-ke-stazeni

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek