beatab

Modeláž nehtů v Praze? Do studia nebo k Vietnamcům?

Kam na modeláž nehtů v Praze?
Dobrý den, znáte někdo šikovnou nehtařku v Praze, která by mi udělala modelaci gelových nehtů ve stylu babyboomer (stínovaná francie)?
Nerada bych šla k Vietnamcům, protože nedodržují hygienu a nedezinfikují vše po každém zákazníkovi.
Děkuji!

Odpovědi
ivzez

Nevím. (Počkejte si na další odpovědi.)

Chcete-li něco doplnit, nebo upravit, pokračujte v založené otázce.
Opakovanou otázkou porušujete pravidla.

autacek

Jestli ty nemáš zbytečné předsudky. Pokud by nedodržovali předepsané hygienické postupy, zajisté by se na to již došlo.