Mobilní telefon zcela bez signálu!

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat:
Dnes jsem si vyměnila v mobilním telefonu paměťovou kartu a od té chvíle je můj telefon zcela bez signálu. Nerozumím tomu. Zkoušela jsem všelicos:( Pokud jste se s podobným případem setkali, tak ráda uvitám Vaše rady. Předem děkuji:)
Doplňuji:
Důvod proč jsem měnila paměťovou kartu byl, že mně ji v servisu servali při výměně mobilního krytu.
Nebude třeba něco špatného v nastavení telefonu?

Nejlepší odpověď
www

Málo informací.
Pokud tam vrátíš tu starou, je to OK?
Jestliže ano, jinou new kartu.
Doplňuji:
Servali kartu?
V tom případě, než něco složitě řešit, zpět do servisu, seřvát je, tady to máte volové a dejte mně to zpět do původního stavu tak, aby to jelo! 😁

Další odpovědi
lexx

Dobrá rada nad zlato !

Zdroj: http://lechos­.rajce.idnes.cz/nas­tenka#Signal.jpg