SimonS

Máte zkušenosti s mobilním telefonem Honor9 a jeho odlehčenou verzí?

čaute, máte někdo tento mobil? Přemýšlím nad jeho koupí. I když jsem teď někde slyšel, že má jít do prodeje jeho odlehčená verze. Nevíte jaká bude? Bude to lepší? A cenově?

Nejlepší odpověď
anonym

Tady máš naprosto přesné srovnání obou telefonů. Do srovnání jsem zařadil tu nejlépe vybavenou verzi Honor 9 Lite se 4GB RAM a 64GB vnitřní paměti a nejlepší verzi Honor 9 se 6 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti … posoudit můžeš sám, hodnocení jednotlivých aspektů máš uvedeno v tabulce spolu s cenou.

Podrobné srovnání:
https://www.ki­movil.com/en/com­pare/huawei-honor-9-al10-6gb-128gb,huawei-honor-9-lite-4gb,xiaomi-mia1

Pro zajímavost jsem do srovnání přidal mnohem levnější Xiaomi A1 které je i při své nižší ceně pořád lepší než Honor 9 Lite, který tak zjevně těží z dobrého jména Honor devítky, ale nabízí tradičně jen za hodně peněz málo muziky.

Bob2

Ta odlehčena verze pry bude dobrá… má sice trošku horší hlavní fotoaparát, bude mít logicky horší procesor a menší operační pamět, ale za to bude o dost levnější..a vzhledově vypadá moc dobře. Mě osobně by jistě stačil. Tak jsem sám zvědav. I jsem četl, že má být právě lepší, než Xiaomi. Tak uvidíme, až bude na prodej…

girl7

Já ho mám už taky 🙂 je parádní, jak píše Simon S za rozuné peníze dobrá výbava 😉 Já jsem natšená.

SimonS

Jo jo, už to vím, už ho mám ten Lite doma :) už je v prodeji, tak jsem ho včera koupil a jsem hodně mile překvapenej, stojí 6000 kč a je perfekt, fotoaparát je supr, asi ne jak 9tka samotná, ale naprosto dostačující a kvalitní… za málo peněz, hodně muziky.

Bob2

Už ho mám taky. Za tu cenu parádní 😉 všem doporučuji, za mě nejlepší výběr ve střední třídě za tu cenu.