Nitrol

Minecraft – server 1.6.2

Ahoj, dobrý den – rád bych se Vás zeptal, jak nastavit server aby mi to nepsalo: java -Xmx1024M -Xms1024M -jar minecraft_ser­ver.jar

Propeties mám nastavený ale tohle mi to píše … musím něco stáhnout ? Pomozte ://
Doplňuji:
Mockrát děkuji vážne jste mi pomohl ! Udělám to jak jste řekl. Chtěl by jste hrát se mnou ?
Viz můj e-mail – nitrol@seznam.cz tak tam by jsme se domluvili !

Odpovědi
vivatisCZ

Zdrávo, předpokládám, že se jedná o soukromý hamachi server v tomto případě doporučuji vykašlat se na .jar a stáhnout si .exe. Pokud máte server hostovaný určitě doporučuji vyhledat helpdesk u hostingu.

Killerko

http://minelis­t.eu/status.php?c=a­ll …najdi to a tam sou servry na vsechny minecrafty