edeltrudak

Minecraft-jak mohu získat plášť? :D

Prosil bych o radu jak v minecraftu nastavit plášť mám originál…

Nejlepší odpověď
beer

Tady ti to objasní hráči:
http://forum.maj­ncraft.cz/

Další odpovědi
vivatisCZ

To že máš originál ti není platný. Plášt můžeš získat tak, že pojedeš na nějaký MineCon a tam ho dostaneš. Viz. třeba GoGo nebo W3dry ti tam byli a mají plášt. To je první možnost. Pak je tu druhá možnost. Když budeš pracovat v Mojangu tak dostaneš Mojang Cape. Je speciální a mají ho jen vývojáři Minecraftu. Pokud hraješ MC na Xbox 360 tak tam jsou skin packy, které pláště již obsahují stačí si je vybrat. V PC není možnost jak získat plášt krom uvedených prvních dvou, jít na MineCon nebo pracovat v Mojangu. Však existují různé modifikace, které ti to umožní, ale nevýhoda je ta, že ho vidíš jenom ty. Nebo je tu ještě jedna, ale velmi málo pravděpodobná šance. Mojang ti věnuje speciální plášt. Občas to tak dělá. Například věnoval plášt hráči, který si koupil milióntou kopii Minecraftu. Více o pláštěch: http://minecraf­t.gamepedia.com/Ca­pe#Capes