pskrob

Mikrovlnka

Ahoj, máte někdo zkušenosti s mikrovlnnou troubou ETA: 2202 90000
Doplňuji:
kdybych našel nějaké recenze na internetu, tak se neptám tady

Odpovědi
Dandi

To nemám :( ale zkuste se podívat na internetu na různé recenze tohoto výrobku – možná se něco najde…

limi

Eta je dobrá značka a vyjimka se najde všude

alenka901

doma máme všechny spotřebiče v kuchyni od ETY a s žádným jsme neměli problém,je to léty ověřená značka i když vadný kus se někdy určitě najde

Janulka

Ahoj, značku ETA můžu vřele doporučit – máme doma spotřebiče snad jen od ETY a jsem velmi spokojená!

s.dadulka

nemam zrovna tenhle model,ale ETA je celkove moc dobra znacka.Velice ji doporucuji

macek

Ahoj.Mám mikrovlnku sice jiné značky ale je tam gril a horkovzduch.Jsem s ní moc spokojená.Jinak mám spotřebiče od Ety a s žádným jsem problém neměla.Myslím že je na tuto značku spoleh a navíc má dobrý servis