Rybarovi1

Mikroplyš a lepidlo

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli by jste my někdo neporadil jak odstranit lepidlo na gelové nehty ze sedačky z mikroplyše.Děkuji za odpovědi

Odpovědi
standa

Pokuste se ten flíček s lepidlem NĚJAK podchladit…, poté by měla být větší šance lepidlo odloupnout. Chemické čištění může povrch sedačky nenávratně poškodit.

Otázkou jak to „nějak“ provést? Napadá mě použít zmrzlé kostky ledu, kterými flíček ´masírujte´, ale pozor ať nezačne led tát. Taky by možná pomohla zmrazená zelenina (samozřejmě ponechaná v obalu), kterou položte na sedačku, ideálně pak toto místo přikryjte polštářem, aby ´zima´ neutíkala pryč.