dust8

Je jen pověra, že meruňky, nektarinky a broskve napomáhají hubnutí, když jsou chuťově sladké?

Odpovědi
Vojta24

Hubnutí napomáhají snad jenom tím, že když se někdo zrovna rve nektarinkami, nemůže do sebe současně cpát i tabulku čokolády s palmáčem 🙂 Takže sice přímo nehubnete, ale tloustnete pomaleji 😁

Nevnímejte tyhle potraviny jako něco, co když sníte, tak zhubnete, to je přece nesmysl. To ani fyzicky není možné a žádná látka v tomto ovoci nijak znatelně nevyvolává uvolňování podkožních tukových zásob.