Roppel

Měníte svá rozhodnutí tak často a ze dne na den jako ministr zdravotnictví Adam Vojtěch?

TITULKY Z MÉDIÍ;

„Roušky se vracejí do kadeřnictví i restaurací. Od září možná až do jara“

,,Babiš si zve Vojtěcha kvůli rouškám, k novým pravidlům má výhrady"

,,Roušky nebudou povinné ve školách ani v obchodech. Vojtěch ustoupil"

Včera nám vláda nařídila náhubky od 1.září do všech škol, obchodů, kadeřnictví a restaurací, přičemž premiér Babiš byl dle Vojtěcha přítomen předchozích jednání o rouškách. Babiš však tvrdí, že se jednání nezúčastnil a byl překvapen přísnými nařízeními, a tak si ministra zavolal na kobereček. Dnes Adam Vojtěch zcela obrátil a vystoupil s tím, že roušky nebudou povinné ani ve školách, ani v obchodech, ani v restauracích a kadeřnictvích. V překladu: Nařízení o rouškách nebylo mezi lidmi vřele přijato, tudíž Andrejkovo PR usoudilo, že bude lepší, když se nařízení stáhnou zpět.

Má ministr zdravotnictví zapotřebí se navzdory své naprosté nekompetentnosti a zcela zjevné šikany že strany šéfa držet svého korýtka? A mají toto zapotřebí občané ČR? Existuje ještě někdo, kdo těmhle diletantům věří? Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Reezo

Pokud vím, tak v historii České Republiky žádná vláda nemusela řešit pandemii neznámého viru, který je smrtelný pro lidi se slabou imunitou.

Kritizovat nějaké rozhodnutí je tak snadné, ale přijít s řešením už tak snadné není. Pokud se situace výrazně zhorší, tak klidně ze dne na den můžou zase změnit rozhodnutí o rouškách.

Všichni ti řvouni co jsou proti rouškám se proberou až přijdou o někoho v rodině.

Další odpovědi
Kepler

Svoje rozhodnutí tak často neměním, spíše je nechám nějakou dobu uzrát, abych se nedopustil chyby. Nic se nemá šít horkou jehlou. Až potom případně rozhodnutí změním. Jenže právě na to Vojtěch nemá čas. Navíc je vystaven tlaku tlaku parlamentu a jejich pozměňujících návrhů, stejně tak jako nátlaku Babiše. Nemá to lehké a veškerá kritika padá na jeho hlavu. Ne že bych se ho zastával.

JájsemRaibek

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=E-qnaoEeaYY

Pepa25

Ono to prý celé bylo trochu jinak:

Adam Vojtěch: Roušky budou nosit všichni a všude
Lid: Jděte s tím do pr… Hlavně, že si lítáš na Maltu, .....
Andrej: Ještě se na ťo podíváme.
Epidemiologové: Tak se na to pojďme podívat
Andrej: Vy do toho nemluvtě, zavolejte Máru
Mára: Budou krajské volby. Hlas lidu, hlas Boží
Andrej: Situaci s pandemií zvládáme, roušky spaltě

(zdroj: Paralelní listy)