SpiderRoy

Mění se spz při přepisu vozidla z jiného kraje ?

Zdravim, auto si budu kupovat z olomouckého kraje na moravskoslezsky.Jak sepisu v Olomouci smlouvu tak kde probiha zaplaceni eko a evidencni kontrola a popr vymena znacek ?

Nejlepší odpověď
djpapa

Zaplacení EKA, evidence vozidla a výměna značek probíhá na odboru dopravy úřadu s rozšířenou působností v místě trvalého pobytu. Výměna značky při přechodu mezi kraji je povinná.

Další odpovědi
klob1

Nemusí,když to nepřevedeš a necháš jen na smlouvě.Jinak za příplatek můžeš mít značku jakou chceš.Ale běžně se vše převádí a mění,aby to bylo OK
Tak smlouva,pak zjdeš s vělkým TP na pojišťovnu(po­jistka)pak zajedeš na STK na ověření,dobré si i nechat auto projet,a můžeš získat stk na další dva roky a vše ti projdou a už to můžeš mít i na své jméno.pak na odbor dopravy a tam to přepíší.a tam i zapaltí se poplatek eko..jinak pokud se dobře znásš,tak to nemusíš vše dělat jen jezdit na smlouvu..jde to znám pár lidí co tak to mají…
takže dneska se možnosti nekladou.