FikeCZ

Poradíte s přepisem vozidla? Více v doplnění otázky.

Zdravím chtěl bych se zeptat , prodavam vozidlo ,které je psané na mě a zájemce je Slovák.
Tvrdí , že lze udělat přepis vozidla na něj a přitom zůstali zachovány CZ doklady.
Upřímně se mi to nezdá a bude muset auto zaregistrovat na SK (tím že tam má trvalý pobyt).
Nebo se pletu je něco noveho?. Díky

Původní neotázka
Přepis vozidla

Nejlepší odpověď
smokingman

Musel by mít přechodný pobyt v ČR, Pokud ho nemá auto musí dát na SK značky.

Další odpovědi
cukrar

Pokud nemá „přechodný“ pobyt v ČR, musí to být jako vývoz vozidla do ciziny. Okopírujte jeho pas, dojděte na Vaší evidenci vozidel, zdali Vám udělají takto přepis na něj.