ptáč

Melo by se Brno podílet na obraně francouzského města proti atentátníkům?

Za pomoc při obraně proti obléhání města, kdy generálmajor Raduit de Souches úspěšně vedl strategický boj proti Švédům. Pomáhal chránit i Prahu, Olomouc, ale i jiná města před Švédy.

Nejlepší odpověď
anonym

(Nejen) Čechoslováci bojovali (nejen) v bitvě o Francii a pomohli jí vrátit svobodu v druhé světové válce. Nicméně bránit napadené by měl každý, kdo může. Jestliže o to Francouzi požádají, věřím, že jim pomůžeme, jak budou potřebovat a my budeme moci. Nejen proto, že jsme vázáni smlouvu, ale je to i v našem zájmu.

Další odpovědi
anonym

Určitě ne,tato historie se nebude opakovat a generálmajor ten už asi nevládne.

lexx

nemělo ani náhodou ale stejně rozhodnou za nás politici-paraziti jak jim to zahraje do karet a dohodí špinavé kšefty

ptáč

Jugárku, kdysi se rozpoutaly války kvůli jakýmsi náboženským denominacím, katolíci proti jiné církvi. Plus nájezdy náboženských fanatiků proti muslimům a naopak. No doufejme, že to nebude, válčit kvůli nesmyslu, který Bůh zvítězí, vždyť je to jeho věc, ne? Pravda musí zůstat někde uprostřed všeho vřavu.