Marty Koller

Měli jste také tu podzimní virózu? Proč ji všichni mají?

Bolest v krku, problémy s polykáním, samé bolesti, měli jste to také?

Nejlepší odpověď
da ny

Děkuji za opDěkuji za optání, neměla. Všichni je silné slovo.
Mám kolem sebe asi kolem 30 – 50 lidí, nikdo z nás podzimní virózu neměl. Jen 4 jejich děti rýmu, z toho 2 i kašel (bez teplot).
tání

Další odpovědi
paul1

Zatím se mi to vyhýbá a doufám, že to vydrží.

hanny 2

Jojo, ,taky jsem ji měla, trochu mě škrábalo v krku a pak rýma, kdy mně pořád teklo z nosu ..... nakazil mě totiž můj naočkovaný manžel !
Ale mám na to moje osvědčené vitamíny, takže to brzy přešlo!

ten který je

Vzpomínám si,že před pár lety jsem takovou podzimní virozu měl.Jaké štěstí že to nebylo dnes,kdy by to už nebyla viroza,ale smrtící kovid.

Ametyst

Neměla jsem virozu, a jakmile mě začne lechtat v krku, mám osvědčené kloktadlo. Můj muž na to má zase osvědčený horký cigaretový kouř. 🙂

Rokio

Ne, cítím se fyzicky zdravě.

jirka F

Mno už se o mě podzimní viróza pokoušela a při roznosu letáků jsem proklínal to že jsem si raději nevzal neschopenku.Naš­těstí to přešlo.

Malvína

Tsss… Nemůžu se toho zbavit už 7 týdnů! Je to zvláštní. Vůbec žádný kašel (u mě divné), krk tak nějak bolel, ale nic hrozného, avšak taková celková bolest těla, to jsem zažila naposledy hodně dávno. Bohužel mám největší problémy s rýmou, stále smrkám, už je to otravné. Neměla jsem ani čich, na těle se mi dělala vyrážka ze špatné imunity… Tak beru antibiotika a uvidíme. Chtěla jsem se jim vyhnout, ale bohužel.

Drap

Ne, neměl a neznám ani nikoho v okolí, kdo by něco takového měl

quentos

Nechápu, jak někdo nemůže poznat, kde končí jedna věta a kde začíná další. „Měli jste také tu podzimní virózu proč jí všichni mají?“ Vážně?
Ne, neměl. A ne, všichni ji (ještě jednou: JI) nemají.

Zuno

Počet nakažených s covid-19 stoupá.
Shttps://onemocneni-aktualne.mzcr­.cz/covid-19

Ametyst

Zuno: Všimla jsem si, že porovnání počtu novéˇ nakažených se prezentuje vždycky tak, aby vypadalo hrozivě. Když se to hodí, porovná se s předchozím dnem, když by ale nárůst byl hrozivější než minulý měsíc, uveřejní se ten. Lidé nesmějí zůstat v klidu.