Avatar uživatele
Marty Koller

Měli jste také tu podzimní virózu? Proč ji všichni mají?

Bolest v krku, problémy s polykáním, samé bolesti, měli jste to také?

Zajímavá 0 před 928 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Děkuji za opDěkuji za optání, neměla. Všichni je silné slovo.
Mám kolem sebe asi kolem 30 – 50 lidí, nikdo z nás podzimní virózu neměl. Jen 4 jejich děti rýmu, z toho 2 i kašel (bez teplot).
tání

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Zatím se mi to vyhýbá a doufám, že to vydrží.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Jojo, ,taky jsem ji měla, trochu mě škrábalo v krku a pak rýma, kdy mně pořád teklo z nosu ..... nakazil mě totiž můj naočkovaný manžel !
Ale mám na to moje osvědčené vitamíny, takže to brzy přešlo!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Vzpomínám si,že před pár lety jsem takovou podzimní virozu měl.Jaké štěstí že to nebylo dnes,kdy by to už nebyla viroza,ale smrtící kovid.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Neměla jsem virozu, a jakmile mě začne lechtat v krku, mám osvědčené kloktadlo. Můj muž na to má zase osvědčený horký cigaretový kouř. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Ne, cítím se fyzicky zdravě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Mno už se o mě podzimní viróza pokoušela a při roznosu letáků jsem proklínal to že jsem si raději nevzal neschopenku.Naš­těstí to přešlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Tsss… Nemůžu se toho zbavit už 7 týdnů! Je to zvláštní. Vůbec žádný kašel (u mě divné), krk tak nějak bolel, ale nic hrozného, avšak taková celková bolest těla, to jsem zažila naposledy hodně dávno. Bohužel mám největší problémy s rýmou, stále smrkám, už je to otravné. Neměla jsem ani čich, na těle se mi dělala vyrážka ze špatné imunity… Tak beru antibiotika a uvidíme. Chtěla jsem se jim vyhnout, ale bohužel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ne, neměl a neznám ani nikoho v okolí, kdo by něco takového měl

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Nechápu, jak někdo nemůže poznat, kde končí jedna věta a kde začíná další. „Měli jste také tu podzimní virózu proč jí všichni mají?“ Vážně?
Ne, neměl. A ne, všichni ji (ještě jednou: JI) nemají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zuno

Počet nakažených s covid-19 stoupá.
Shttps://onemocneni-aktualne.mzcr­.cz/covid-19

Upravil/a: Zuno

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ametyst

Zuno: Všimla jsem si, že porovnání počtu novéˇ nakažených se prezentuje vždycky tak, aby vypadalo hrozivě. Když se to hodí, porovná se s předchozím dnem, když by ale nárůst byl hrozivější než minulý měsíc, uveřejní se ten. Lidé nesmějí zůstat v klidu.

Nový příspěvek