zvonisek

Měli jste rádi herečku Květu Fialovou?

Já jsem ji měla moc ráda. Byla to skvělá herečka, doufám, že jí bude v hereckém nebi dobře.

Nejlepší odpověď
Kepler

Vnímal jsem ji neutrálně, byla krasavice, to ano. Ale jako osobnost mi moc nepřipadala. Ale i takových je škoda.

Další odpovědi
mosoj

Ano. Velmi dobrá a činná herečka s vynikajícími lidskými vlastnostmi.

ivzez

Ano.

Pozor…

cochee

Herecké výkony skvělé. Jako soukromá osoba mi celkem neseděla se svými názory, ale dá se to pochopit vzhledem k oné poměrně dobře známé skutečnosti z jejího dospívání – asi jí to navždy trošku hnulo s psýché. Nicméně rozhovory s ní jsem nevyhledával.