Nassin

Měli jste po aplikaci vakcíny proti COVID-19 vedlejší účinky?

Manželku a několik lidí v okolí, kteří byli na očkování bolelo místo vpichu, bolela je hlava, byli malátní, nechutnalo jim a celkem se cítili pod psa. Já to měl bez problému.

Nejlepší odpověď
Rokio

Nebyl jsem ještě očkován, protože nespadám do cílové skupiny.

Další odpovědi
paul1

Já jsem už byl, vakcínou Pfizer, asi 2 dny mě pobolívalo rameno, jinak nic.

Kepler

U mě vůbec nic, ani po druhé dávce Pfizeru.

da ny

Je to normální reakce, jako u mnohých jiných očkování. Zdravotnický personál na to každého upozorňuje. 6 očkovaných, které znám měli 2 – 3 dny vysoké teploty (horečky), leželi, jako lazaři, celková slabost. Někoho bolele i ruka (Pfizer/BioNTech).) 3 byli zcela bez potíží, 2 bolela jen 2 dny ruka.

Wu

Jo, začala mi cukat ruka a dostal jsem epileptický záchvat

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.