Mravenec

Měli jste někdy popcorn s kokosovou příchutí? Je opravdu nečekaně chutný.

Já jako kritik bizarních příchutí, jsem v jednom obchodě narazil na produkt – kokosový popcorn, který deklaruje zisk mnoha ocenění napříč světem. Okusil jsem a snědl celý balík takřka okamžitě. Musel jsem se podělit.

Znáte, nebo měli jste někdy takový výborný popcorn?

Na dotazy, kde byl zakoupen – byl zakoupen v obchodě Vyplatíse, který je v Praze a možná i jiných městech. Prošlé produkty tam neprodávají.

Nejlepší odpověď
elkon

Ne, popcorn už dávno nevyhledávám.

Další odpovědi
Filip84

Já to nemám rád. Je jedno, jestli to má příchuť popcornu, papriky, cementu nebo třeba kokosu, prostě mi to nejede.

Kokosovým olejem se mažu v létě (a mimo jiné je to dobrý lubrikant), obecně mi moc nechutná.

cappuccino

Kokos mam moc rada!
Az ho uvidim, urcite zakoupim.

Malvína

Wau, neznám. Popcorn doma děláme tak jednou za čtvrt roku. Máslový, který ještě horký navíc poliji rozpuštěným máslem a osolím. Prasárna 😁
Tento bych zkusila! Kde se dá zakoupit? Minulý rok jsem měla jahodový, v bílé čokoládě obalený. Výborná záležitost.

da ny

Ne.
Zkoušet nebudu.
Kukuřici (hladové jídlo) téměř nekonzumuji. Ani lupínky nebo popcorn. Výjimečně klas nebo trochu sterilované, mražené).
Pro člověka to není nic dobrého, ani zdravého. Maximálně pro dobytek nebo slípky.
Do Evropy to kdysi „přitáhli“ Cikáni (tehdy se jim neříkalo Romové). Pokusy „levně“ nasytit hladové národy, chudé sociální skupiny kukuřicí, totálně selhaly. Je to "hladový pokrm“. Pokrm vyvolávající zdravotní obtíže…
Svého času byli na kukuřičné mouce a výrobcích „závislí“ lidé s celiakií, protože kukuřičný gluten jejich trávicí trakt, organismus snáší. Dnes už mají naštěstí i jiné alternativy a řada z nich snáší i oves (produkty a pokrmy z ovsa).

zjentek

Otázka je k ničemu. O kokosový příchuti popcornu tady zjevně víš nejvíce ty sám.

Pepa25

To je toto https://www.zbo­zi.cz/vyrobek/mo­gyi-caramoon-coconut-70-g/ ?

Mravenec

Potvrzuji.

Malvína

Ano. Díky

Mravenec

-- Fotka byla vložena správně, jen stránka Odpovědi ji přetočila.

Filip84

Mravenec: Pošleme na admina Vasila s Igorem, to už se vážně nedá! 😡😅

Mravenec

😂😂😂