Avatar uživatele
Mravenec

Měli jste někdy popcorn s kokosovou příchutí? Je opravdu nečekaně chutný.

Já jako kritik bizarních příchutí, jsem v jednom obchodě narazil na produkt – kokosový popcorn, který deklaruje zisk mnoha ocenění napříč světem. Okusil jsem a snědl celý balík takřka okamžitě. Musel jsem se podělit.

Znáte, nebo měli jste někdy takový výborný popcorn?

Na dotazy, kde byl zakoupen – byl zakoupen v obchodě Vyplatíse, který je v Praze a možná i jiných městech. Prošlé produkty tam neprodávají.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz, Malvína, Filip84 před 483 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Ne, popcorn už dávno nevyhledávám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Já to nemám rád. Je jedno, jestli to má příchuť popcornu, papriky, cementu nebo třeba kokosu, prostě mi to nejede.

Kokosovým olejem se mažu v létě (a mimo jiné je to dobrý lubrikant), obecně mi moc nechutná.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cappuccino

Kokos mam moc rada!
Az ho uvidim, urcite zakoupim.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Wau, neznám. Popcorn doma děláme tak jednou za čtvrt roku. Máslový, který ještě horký navíc poliji rozpuštěným máslem a osolím. Prasárna 😁
Tento bych zkusila! Kde se dá zakoupit? Minulý rok jsem měla jahodový, v bílé čokoládě obalený. Výborná záležitost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Ne.
Zkoušet nebudu.
Kukuřici (hladové jídlo) téměř nekonzumuji. Ani lupínky nebo popcorn. Výjimečně klas nebo trochu sterilované, mražené).
Pro člověka to není nic dobrého, ani zdravého. Maximálně pro dobytek nebo slípky.
Do Evropy to kdysi „přitáhli“ Cikáni (tehdy se jim neříkalo Romové). Pokusy „levně“ nasytit hladové národy, chudé sociální skupiny kukuřicí, totálně selhaly. Je to "hladový pokrm“. Pokrm vyvolávající zdravotní obtíže…
Svého času byli na kukuřičné mouce a výrobcích „závislí“ lidé s celiakií, protože kukuřičný gluten jejich trávicí trakt, organismus snáší. Dnes už mají naštěstí i jiné alternativy a řada z nich snáší i oves (produkty a pokrmy z ovsa).

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Otázka je k ničemu. O kokosový příchuti popcornu tady zjevně víš nejvíce ty sám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

To je toto https://www.zbo­zi.cz/vyrobek/mo­gyi-caramoon-coconut-70-g/ ?

Avatar uživatele
Mravenec

Potvrzuji.

Avatar uživatele
Malvína

Ano. Díky

Avatar uživatele
Mravenec

-- Fotka byla vložena správně, jen stránka Odpovědi ji přetočila.

Avatar uživatele
Filip84

Mravenec: Pošleme na admina Vasila s Igorem, to už se vážně nedá! 😡😅

Avatar uživatele
Mravenec

😂😂😂

Nový příspěvek