jirka F

Měli jste nebo máte nějaké neobvyklé schopnosti?

Já cca ve třetí až čvrté třídě uměl z hlavy předpovídat počasí. Jaký bude druhý den prostě jsem to věděl a druhý den opravdu tak bylo.

Nejlepší odpověď
Kepler

Shodou okolností často předvídám počasí většinou lépe než ČMHÚ. Aktuální stav vyhodnocuji podle provázkového indikátoru:

  • zavěšený provázek se nehýbe: je bezvětří
  • provázek se hýbe: venku to fouká
  • provázek se bíle třpytí: je námraza
  • provázek venku nenajdu: je mlha jak cyp. Nebo mi ho závistivý soused ukradl.
  • z provázku kape: prší

S jistotou vím jen to, že s večerem přichází tma.

Další odpovědi
orwell

Neobvyklé schopnosti si žádné nevybavuji, zato obvyklé neschopnosti by se určitě našly :)

Hufnágl

Dokáži pomoci virgule najít pramen. Mnohokrát potvrzeno.

elkon

Kdysi, dokud jsem byl o dost mladší a měl jsem zdravá kolena, jsem dokázal udělat dřep na jedné noze, bez dotýkání rukami podlahy. To znamená dolů a nahoru, s jednou nohou nataženou dopředu. Každý to nesvede, sám jsem se přesvědčil, když se mnozí chtěli vsadit.

Justin1

Kdysi jsem uměl vyfukovat mýdlové bubliny bez bublifuku, ale s těmi dnešními tekutými mýdly už to nejde.

Rokio

V dětství jsem dokázal dát si nohy za hlavu a v pubertě jsem dokázal přeskočit lavičku.

Teď dokážu tvořit jednoduché programy přes PowerPoint a Excel.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.