Kepler

Měli byste odvahu jezdit v Rusku?

Já leda tak v obrněném transportéru. Sledujíc ta videa, mohl jsem si ukroutit hlavu. Jezdí tam jako slepí, nedávají přednost, jezdí jako šílenci. Být tam automechanikem nebo klempířem musí být dobrý job. Čím to, to tam všichni jezdí nasáklí vodkou?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fppSg8Y5Y­pI

https://pixaba­y.com/cs/photos/zvo­ny-%C5%A1um-hav%C3%A1rie-opice-t%C5%99i-2651369/

Nejlepší odpověď
Edison

Bez problémů… Těch videí není zase v procentech o tolik víc, než u nás… Rusko je prostě veliký a je jich hodně… Přiměřeně k tomu je ti videjí na počet.

Další odpovědi
Drap

Ano, nevidím žádný problém. Na našich silnicích to bývá obdobné

hapiky

Ono bude také hrát roli kolik řidičů má v autě kameru, a kolik jich své video dává na internet.

Hungalabunga

Rusko je země kaskadérů, já bych tam jezdil . . . Mají vlastní pohonné zdroje, takže jezdí za pár kaček, a ne jak u nás . . . (Pohonné hmoty předražené)

anonym

Předně bych v rusku nechtěl žít, ale jezdit tam na silnicích bych si asi troufl. Víte nebezpečné situace na silnici velmi často vytváří i ti co nakonec nejsou shledáni viníky (jeden předjíždí druhého, tak ten druhý ještě přidá, první se přece nezařadí zpět, má přece AUDi a to jak známo nerado brzdí – a nebezpečná situace je na spadnutí) … když člověk jezdí předvídavě (tj předvídá chyby druhých) a nebezpečným situacím se vyhýbá preventivně, může i na ruských silnicích jezdit jistě bezpečně 🙂

mosoj

Keplere, Keplere je vidět, že jsi již dlouho na silnici nebyl.

kamila2658

Ja bych tam jezdila častějí, kdyby bylo vízum neomezené ale i tak to tam mám ráda. Jinak jestli hledáte kde udělat vízum, tak já dělam zde https://www.rusko-viza.cz/

anonym

agresivní chování řidičů je naprosto běžné i na našich silnicích. Relativně menší počet videí tak přikládám jen tomu že lidé tu mají strach kvůli ochraně osobních údajů jakákoliv videa jen tak publikovat (a když už to udělají správce obsahu je na první bonz ihned maže) nebo tomu že je nás prostě jen 10mil a tak holt poměrově musíme produkovat i méně nebezpečných situací na silnicích v absolutních číslech 🙂

EKSOT123

V Rakousku se můj 22 letý kolega zabil při jízdě v opilosti. Oni tam mají myslím nějaké promile povolené, a tak se po práci jde do kantýny… Někdy to skončí u třech piv, někdy do mrtva. A pak se sedne do auta,…
Ale v Čechách jsem takhle jel určitě 20 km za řidičem na široké pohodlné silnici, než se mi ho podařilo předjet. Jeden řidič za mnou něvěděl, o co jde a začal nás předjíždět- zvládl to, ale musel až do trávy.
Co se týče Ruska, nemám šajnu.

Kepler

No, já myslím, že Rusové patří mezi nejhorší řidiče na světě, jsou tím proslulí. Se situací u nás se to nedá srovnávat. Je toho plné YT, na podobná videa z jiných zemích lze narazit jen sporadicky. Mně ale fakt zajímá, PROČ tomu tak je?

Edison

Podle počtu videí na YT bych to fakt neposuzoval. V tomhle má pravdu Hapiky.

Kepler

Možná je to pravda, nakonec ta videa na YT dávají sami Rusové. Asi proto, že je to samotné sere. Nicméně, už dva lidi co jezdili v Rusku, nezávisle na sobě mi potvrdili, že to tam je fakt o hubu. Tak nevím…