Avatar uživatele
Kepler

Měli byste odvahu jezdit v Rusku?

Já leda tak v obrněném transportéru. Sledujíc ta videa, mohl jsem si ukroutit hlavu. Jezdí tam jako slepí, nedávají přednost, jezdí jako šílenci. Být tam automechanikem nebo klempířem musí být dobrý job. Čím to, to tam všichni jezdí nasáklí vodkou?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fppSg8Y5Y­pI

https://pixaba­y.com/cs/photos/zvo­ny-%C5%A1um-hav%C3%A1rie-opice-t%C5%99i-2651369/

Zajímavá 0 před 1830 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Bez problémů… Těch videí není zase v procentech o tolik víc, než u nás… Rusko je prostě veliký a je jich hodně… Přiměřeně k tomu je ti videjí na počet.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Ano, nevidím žádný problém. Na našich silnicích to bývá obdobné

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hapiky

Ono bude také hrát roli kolik řidičů má v autě kameru, a kolik jich své video dává na internet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hungalabunga

Rusko je země kaskadérů, já bych tam jezdil . . . Mají vlastní pohonné zdroje, takže jezdí za pár kaček, a ne jak u nás . . . (Pohonné hmoty předražené)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Předně bych v rusku nechtěl žít, ale jezdit tam na silnicích bych si asi troufl. Víte nebezpečné situace na silnici velmi často vytváří i ti co nakonec nejsou shledáni viníky (jeden předjíždí druhého, tak ten druhý ještě přidá, první se přece nezařadí zpět, má přece AUDi a to jak známo nerado brzdí – a nebezpečná situace je na spadnutí) … když člověk jezdí předvídavě (tj předvídá chyby druhých) a nebezpečným situacím se vyhýbá preventivně, může i na ruských silnicích jezdit jistě bezpečně 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Keplere, Keplere je vidět, že jsi již dlouho na silnici nebyl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kamila2658

Ja bych tam jezdila častějí, kdyby bylo vízum neomezené ale i tak to tam mám ráda. Jinak jestli hledáte kde udělat vízum, tak já dělam zde https://www.rusko-viza.cz/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

agresivní chování řidičů je naprosto běžné i na našich silnicích. Relativně menší počet videí tak přikládám jen tomu že lidé tu mají strach kvůli ochraně osobních údajů jakákoliv videa jen tak publikovat (a když už to udělají správce obsahu je na první bonz ihned maže) nebo tomu že je nás prostě jen 10mil a tak holt poměrově musíme produkovat i méně nebezpečných situací na silnicích v absolutních číslech 🙂

před 1829 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
EKSOT123

V Rakousku se můj 22 letý kolega zabil při jízdě v opilosti. Oni tam mají myslím nějaké promile povolené, a tak se po práci jde do kantýny… Někdy to skončí u třech piv, někdy do mrtva. A pak se sedne do auta,…
Ale v Čechách jsem takhle jel určitě 20 km za řidičem na široké pohodlné silnici, než se mi ho podařilo předjet. Jeden řidič za mnou něvěděl, o co jde a začal nás předjíždět- zvládl to, ale musel až do trávy.
Co se týče Ruska, nemám šajnu.

před 1830 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

No, já myslím, že Rusové patří mezi nejhorší řidiče na světě, jsou tím proslulí. Se situací u nás se to nedá srovnávat. Je toho plné YT, na podobná videa z jiných zemích lze narazit jen sporadicky. Mně ale fakt zajímá, PROČ tomu tak je?

před 1830 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Podle počtu videí na YT bych to fakt neposuzoval. V tomhle má pravdu Hapiky.

před 1830 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Možná je to pravda, nakonec ta videa na YT dávají sami Rusové. Asi proto, že je to samotné sere. Nicméně, už dva lidi co jezdili v Rusku, nezávisle na sobě mi potvrdili, že to tam je fakt o hubu. Tak nevím…

před 1830 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek