Měla by si bývalá prostitutka uvést svou činnost do životopisu?

Nejlepší odpověď
Agneta

Do jakého životopisu? Do biografie, až bude stará? Můj životopis bych nikdy pro nikoho nesepisovala – vždyť by se to mohlo jednou i objevit na netu :DDD

Další odpovědi
gecco

Jistěže ano…

Budoucí zaměstnavatele bude aspoň jasně vědět, že dotyčná umí jednat s lidmi (nebo minimálně s chlapama)…
;-DD

ivzez

Zaměstnavatele nezajímá úplný výčet všech „zaměstnání“,
ale to, co uchazeč umí, a čím mu může být prospěšný.
Pokud by se bývalá prostitutka ucházela o zaměstnání,
v němž by jejímu zaměstnavateli mohla její „profese“
prospět, …

led

Pre zamestnávateľa je dôležitá kvalifikácia, znalosti a do zápočtu odpracovanú dobu, z ktorej boli odvádzané zákonné odvody.
Pokiaľ bola prostitúcia ako registrovaná živnosť s riadne platenými odvodmi, môžte si túto činnosť uviesť aj do životopisu, ako uvádza gecco, z uvedeného bude jasná vaša managerska kvalita pri jednaní so zákazníkom.
Ale do bežného životopisu stačí uviesť pre vás dôležité informácie.
V prípade napísaných pamätí to však môže byť „ťahák“, čo predurčí vaše Memoáre ako knižný bestseller roka.