Mel si na to celou prestavku

kdyz se pri hodine zeptam ucitelky
odpovi tohle nevite na tuhle vetu nejaky ster ? dekuju :D

Nejlepší odpověď
ivzez

Pokoušet se „setřít“ učitelku je hodně dětinské.
Jen bys ji utvrdil v jejím názoru na tebe.
Radši si příště pospěš, abys stihnul vše, co máš.

Další odpovědi
iceT

A stejným tónem,jakým bys chtěl setřít učitelku pak doma „stíráš“ i rodiče?Se nedivím,že je dnes taková mládež jaká je.
Byste si vy studenti a žáci ZŠ měli uvědomit,že učitel by měl mít váš respekt,už jen proto,že ve škole zastupuje rodiče.Pravda je,že ne každý učitel si respekt zaslouží,to jako jo,ale moje učitelka by za stěr o tebe zohýbala hliníkové ukazovátko.

quentos

Nutkání na močení vzniká, je-li objem moči v močovém měchýři vyšší než 250 ml. Jak mám zaručit dosažení tohoto objemu během 10 (15, 20) minutové přestávky?

led

„Jednoducho som nestihol. Musel som si predsa opísať domácu úlohu… a dali ste nám jej tak veľa…“
Toto nie je návod na zotretie učiteľa, ale takúto odpoveď som dostala. Vtipná a pohotová.
Drzé „zotretia“ sa kvalifikujú iným spôsobom,
Doplňuji:
bububabu „Nevím co tím paní učitelka myslela, ale přestávka je od toho aby si žáci odpočinuli, posvačili a ne aby jim byl zadáván nějaký úkol přes tuto dobu!“
Mýliš sa,
malá prestávka je na to, aby si zbalili potreby z jednej hodiny a pripravili sa na nasledujúcu hodinu. Pokiaľ sú dosť rýchli, stihnú aj WC a klebety. Na „svačinku“ je veľká prestávka a na obed obedová.

Reezo

použij mozek a nebudeš muset nikoho stírat… Nakonec tě setře učitel a uděláš si jen ostudu. Já osobně lituju učitele, že musí snážet ty nevychované lidi. Buď rád, že tě vůbec někdo učí. Dříve si to museli lidi platit a sekat dobrotu, když chtěli studovat.

Questman

Však jsem to dělal ale připravit jsem si nestihnul…
:D
Nic jiného mě tak narychlo nenapadá

bububabu

Nevím co tím paní učitelka myslela, ale přestávka je od toho aby si žáci odpočinuli, posvačili a ne aby jim byl zadáván nějaký úkol přes tuto dobu!

Andre5000

Z tvého dotazu není jasné, proč ti tu větu učitelka říká, jestli ti ji říká oprávněně či nikoliv.