Avatar uživatele
anonym

Mel si na to celou prestavku

kdyz se pri hodine zeptam ucitelky
odpovi tohle nevite na tuhle vetu nejaky ster ? dekuju :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Marsyas před 3797 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Pokoušet se „setřít“ učitelku je hodně dětinské.
Jen bys ji utvrdil v jejím názoru na tebe.
Radši si příště pospěš, abys stihnul vše, co máš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

A stejným tónem,jakým bys chtěl setřít učitelku pak doma „stíráš“ i rodiče?Se nedivím,že je dnes taková mládež jaká je.
Byste si vy studenti a žáci ZŠ měli uvědomit,že učitel by měl mít váš respekt,už jen proto,že ve škole zastupuje rodiče.Pravda je,že ne každý učitel si respekt zaslouží,to jako jo,ale moje učitelka by za stěr o tebe zohýbala hliníkové ukazovátko.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Nutkání na močení vzniká, je-li objem moči v močovém měchýři vyšší než 250 ml. Jak mám zaručit dosažení tohoto objemu během 10 (15, 20) minutové přestávky?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

„Jednoducho som nestihol. Musel som si predsa opísať domácu úlohu… a dali ste nám jej tak veľa…“
Toto nie je návod na zotretie učiteľa, ale takúto odpoveď som dostala. Vtipná a pohotová.
Drzé „zotretia“ sa kvalifikujú iným spôsobom,
Doplňuji:
bububabu „Nevím co tím paní učitelka myslela, ale přestávka je od toho aby si žáci odpočinuli, posvačili a ne aby jim byl zadáván nějaký úkol přes tuto dobu!“
Mýliš sa,
malá prestávka je na to, aby si zbalili potreby z jednej hodiny a pripravili sa na nasledujúcu hodinu. Pokiaľ sú dosť rýchli, stihnú aj WC a klebety. Na „svačinku“ je veľká prestávka a na obed obedová.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

použij mozek a nebudeš muset nikoho stírat… Nakonec tě setře učitel a uděláš si jen ostudu. Já osobně lituju učitele, že musí snážet ty nevychované lidi. Buď rád, že tě vůbec někdo učí. Dříve si to museli lidi platit a sekat dobrotu, když chtěli studovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Questman

Však jsem to dělal ale připravit jsem si nestihnul…
:D
Nic jiného mě tak narychlo nenapadá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bububabu

Nevím co tím paní učitelka myslela, ale přestávka je od toho aby si žáci odpočinuli, posvačili a ne aby jim byl zadáván nějaký úkol přes tuto dobu!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andre5000

Z tvého dotazu není jasné, proč ti tu větu učitelka říká, jestli ti ji říká oprávněně či nikoliv.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek