venkovan

Měl čert kopyto na levé či pravé noze. Nebo přibliženě to bylo 50/50 aby se využila druhá bota z páru?

Odpovědi
fortin

¿Když čert kupoval čertovskou botu za grešli, nedostal k ní zdarma podkovu?

led

Záleží od toho, či ide o pracovnú cestu, alebo o spoločenskú akciu. Podľa umiestnenia kopyta pravá/ľavá noha viete, či čert/čertica pracuje, alebo sa zabáva.