Rokio

Měl by tento muž dostat vyšší trest, protože napadl Ukrajinky?

Zde je odkaz na článek: https://www.id­nes.cz/plzen/zp­ravy/vazba-napadl-plasy-zeny-ukrajinka-plzensko-soud.A230925_090­532_plzen-zpravy_vb
zdroj: idnes.cz

Kdyby napadl lidi pocházející z Ruska, tak neřeknu, ale ten kolotočář zbil Ukrajinky. To je nebetyčná drzost. Ukrajině fandím.

Odpovědi
Drap

Ne. Nezáleží na tobě ani na nás. O výši trestu rozhoduje soud, Je úplně jedno, komu ty fandíš.

led

Zákon platí pre všetkých rovnako, aj keď to znie ako krásna teória.

Vaša dvojriadkovú poznámku „Kdyby napadl lidi…“ kvalifikujem ako absolútne nevhodnú pre nestranný apolitický web.
Ak postavím vedľa seba Rusku a Ukrajinku, aký bude medzi nimi rozdiel, ako ich rozoznáte?

Ste si vedomý, že ste porušil pravidlá a kódex tejto stránky?

Kryšpín

Hele Roki co když soudce má kladný vztah k RF

Ametyst

Nemáme se rozdělovat na nadlidi a podlidi. To zavání šerednou diskriminací domácího obyvatelstva.

Porkman

Ukrajinci by měli mít stejná práva jako Češi, proto si myslím, že ne.
Samozřejmě podporuji Ukrajinu, ale úplně stejně si vážím Čechů.

elkon

Starej se o sebe, nic ti do toho není.