Měl by ten, kdo má i v létě ledové ruce, nosit zimní rukavice, nebo je to neetické?

Nebo tu snad jde jen o to, co si pak myslí okolí? Hrozí snad i deportace do blázince?

Nejlepší odpověď
Funna

Pokud má někdo zmrzlé ruce i v létě, spíš než problém s rukavicemi bych řešila problém zdraví, protože to normální není… hledala bych příčínu… a těch může být plno a žádná z nich není malicherná…

Další odpovědi
quentos

To nemá s etikou pranic společného.

meereg

Pan Huml (Jiří Sovák) v „Chalupářích“ nosil rádiovku pořád. V zimě, v létě… jelikož mu stydnul mozek.