Avatar uživatele
dudu

Měl by být 14.březen, tj. den kdy v roce 2020 byly poprvé uzavřeny hospody, prohlášen za památný den České republiky?

Upravil/a: dudu

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Nassin před 1138 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Spíš jako den hanby, podobně jako 7.12.1941 pro USA. Tehdy byl napaden Pearl Harbor.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jáára Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nassin

Ano, měl by být prohlášený jako památný. Už jen z toho důvodu, že si manželky a partnerky ochlastu a požívačů alkoholu, pamatují, kdy byli chlapi střízliví.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Co je to za blbost? Doufám, že to je fór.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Nemyslím si že by tomu tak mělo být.Pro mě hospody skončily daleko dříve,kdy vstoupil v platnost zákon o kouření v restauracích.Měly se zachovat alespoň oddělené části pro kuřáky a nekuřáky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Možná ani ne. 🙂 Zaslechla jsem nechtěně rozhovor dvou žen o tom, jak bylo před uzavřením hospod doma dobře a „chlastalo“ se převážně jen v hospodě. „Teď si ten můj "blbec“ vodí kámoše domů, slízají se s flaškama piv a tvrdého, vypalují zobáky a je po klidu" dodala na konec rozhovoru jedna z těch dvou. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
seraphico

Neměl by být.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ne , neměl

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

🙂 Restaurační vozy v rychlících byly zavřeny ještě dříve, a to si budu opravdu pamatovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JežíšKristus

Koho zajímají hospody lol

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Midoc

Ne. Neměl by to být památný den.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Bylo by na čase v pivečku vedeme světové prvenství okolo 150 litrů na osobu za rok a v alkoholu okolo 13 litrů bojujeme o mistra světa
v přepočtu, kam se hrabou Ruský mužíci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
dudu

ad elkon: pane kolego, stačí jen číst a zjistit si charakter otázky.

před 1138 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek