dudu

Měl by být 14.březen, tj. den kdy v roce 2020 byly poprvé uzavřeny hospody, prohlášen za památný den České republiky?

Nejlepší odpověď
Kepler

Spíš jako den hanby, podobně jako 7.12.1941 pro USA. Tehdy byl napaden Pearl Harbor.

Další odpovědi
Nassin

Ano, měl by být prohlášený jako památný. Už jen z toho důvodu, že si manželky a partnerky ochlastu a požívačů alkoholu, pamatují, kdy byli chlapi střízliví.

elkon

Co je to za blbost? Doufám, že to je fór.

ten který je

Nemyslím si že by tomu tak mělo být.Pro mě hospody skončily daleko dříve,kdy vstoupil v platnost zákon o kouření v restauracích.Měly se zachovat alespoň oddělené části pro kuřáky a nekuřáky.

marci1

Možná ani ne. 🙂 Zaslechla jsem nechtěně rozhovor dvou žen o tom, jak bylo před uzavřením hospod doma dobře a „chlastalo“ se převážně jen v hospodě. „Teď si ten můj "blbec“ vodí kámoše domů, slízají se s flaškama piv a tvrdého, vypalují zobáky a je po klidu" dodala na konec rozhovoru jedna z těch dvou. 🙂

seraphico

Neměl by být.

Drap

Ne , neměl

Ametyst

🙂 Restaurační vozy v rychlících byly zavřeny ještě dříve, a to si budu opravdu pamatovat.

JežíšKristus

Koho zajímají hospody lol

Midoc

Ne. Neměl by to být památný den.

plebs

Bylo by na čase v pivečku vedeme světové prvenství okolo 150 litrů na osobu za rok a v alkoholu okolo 13 litrů bojujeme o mistra světa
v přepočtu, kam se hrabou Ruský mužíci.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

dudu

ad elkon: pane kolego, stačí jen číst a zjistit si charakter otázky.