auluk

Maxy kunínek

Nevíte v jakém krámě se dá sehnat maxi kunínek ? Je to takový šlehaný krém ale já to jedla a je to strašně dobré moc mi to chutnalo. Nikde jsem to enviděla ani v tescu nebo kauflandu. A ani jinde.
Doplňuji:
Oprava MAXI kunínek

Nejlepší odpověď
anonym

Když se nedá sehnat, chce to zatlačit na nejbližší prodejnu. Oni si totiž usnadňují prodávající trochu práci s tím, aby nakoupili zboží, se kterým nemají zkušenosti.
Kdysi se přestal vyrábět výborný smetanový vanilkový jogurt. Jenom proto, že ho obchodní zástupci nenabízeli. On totiž jeden z nich přišel s hlubokomyslným nápadem, že když nemá rád vanilku, tak to nebude dobré. Jeho 7 kolegů to přijalo za svůj názor, aniž jogurt ochutnali. Vanilkový jogurt se přestal vyrábět, protože o něj nikdo nestál. Ale proč? Tuhle otázku si už nikdo nepoložil. Když jsem jednomu z OZ dala jogurt ochutnat, tak se divil.
Chtějte po obchodě, aby Maxy Kunínek objednali a trvejte si na svém. V Turnově jsem prodejnu taky naučila objednávat smetanové jogurty z Kunína a dnes mají problém, aby jich bylo dost.

Další odpovědi
terry

Není to MAXI? Viděla jsem ho v Globusu.
Ale, když jsi ho jedla, kde ho kdo koupil? Podívej se i po jiném výrobci. Stejný výrobek má jiný název. Třeba Bobík.
Doplňuji:
Zkus uvařit vanilkový pudink z 1/2 l mléka.
Ušlehej to pak (po vychladnutí) spolu s tvarohem a cukrem. Cukru podle toho, jak máš ráda sladké.
Lepší je moučka. Nebo oslaď pudink, aby se cukr rozpustil.
Můžeš pak přidat třeba kakao nebo jahody, co ti víc chutná.

hanulka11

je to pribiňák maxi a tak zrovna byl v tescu vyprodaný mívají ho všechny potraviny

briketka10

běžně ho vídám v Globusu ve slevě a Tescu za 13,90..

fablen

mám také ráda výrobky z Mlékárny Kunín (mléčná rýže, mléko apod.)

ondra07

já vždycky kupuju Bobík Maxi :) Vanilkový…
Je to výborné, takže myslím, že to bude podobné jako nějaký Kuník …