Avatar uživatele
auluk

Maxy kunínek

Nevíte v jakém krámě se dá sehnat maxi kunínek ? Je to takový šlehaný krém ale já to jedla a je to strašně dobré moc mi to chutnalo. Nikde jsem to enviděla ani v tescu nebo kauflandu. A ani jinde.
Doplňuji:
Oprava MAXI kunínek

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: auluk

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? fablen, anonym před 4433 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Když se nedá sehnat, chce to zatlačit na nejbližší prodejnu. Oni si totiž usnadňují prodávající trochu práci s tím, aby nakoupili zboží, se kterým nemají zkušenosti.
Kdysi se přestal vyrábět výborný smetanový vanilkový jogurt. Jenom proto, že ho obchodní zástupci nenabízeli. On totiž jeden z nich přišel s hlubokomyslným nápadem, že když nemá rád vanilku, tak to nebude dobré. Jeho 7 kolegů to přijalo za svůj názor, aniž jogurt ochutnali. Vanilkový jogurt se přestal vyrábět, protože o něj nikdo nestál. Ale proč? Tuhle otázku si už nikdo nepoložil. Když jsem jednomu z OZ dala jogurt ochutnat, tak se divil.
Chtějte po obchodě, aby Maxy Kunínek objednali a trvejte si na svém. V Turnově jsem prodejnu taky naučila objednávat smetanové jogurty z Kunína a dnes mají problém, aby jich bylo dost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terry

Není to MAXI? Viděla jsem ho v Globusu.
Ale, když jsi ho jedla, kde ho kdo koupil? Podívej se i po jiném výrobci. Stejný výrobek má jiný název. Třeba Bobík.
Doplňuji:
Zkus uvařit vanilkový pudink z 1/2 l mléka.
Ušlehej to pak (po vychladnutí) spolu s tvarohem a cukrem. Cukru podle toho, jak máš ráda sladké.
Lepší je moučka. Nebo oslaď pudink, aby se cukr rozpustil.
Můžeš pak přidat třeba kakao nebo jahody, co ti víc chutná.

Upravil/a: terry

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

je to pribiňák maxi a tak zrovna byl v tescu vyprodaný mívají ho všechny potraviny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

běžně ho vídám v Globusu ve slevě a Tescu za 13,90..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

mám také ráda výrobky z Mlékárny Kunín (mléčná rýže, mléko apod.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ondra07

já vždycky kupuju Bobík Maxi :) Vanilkový…
Je to výborné, takže myslím, že to bude podobné jako nějaký Kuník …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek