Avatar uživatele
gumiczud

Je dobrý nápad koupit matraci na gauč, budu-li na něm trvale spát?

Zdravím, koupil jsem si gauč, na kterém budu trvale spát. Gauč není na tohle určen. Gauče na trvalé spaní jsou v jiné cenové kategorii, v jiných rozměrech, než jsem potřeboval a hlavně se mi nelíbily. Podle prodejce lidé na tom trvale spí, ale rychleji se na tom proleží pohovka, než by odešly panty. Je to rozkládací rohová sedačka. Takže mě napadlo koupit nějakou matraci na sedačku. Máte s tím někdo zkušenosti? Má smysl do toho investovat?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Dismas před 2881 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Já jsem si na rozkládací gauč přikoupil matraci z paměťové pěny, na míru a o výšce 20 cm. Spím jako v nebi, za tři roky se mi neproležela. To v odkazu je nouzovka, na trvalé spaní to není.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Dobrý den, jestli to máte roztažené, tak určitě. Jako na dlouhodobé spaní se to vyplatí. Na druhou stranu luxusní pohovky, gauče a další otomany si tohle asi zase tak moc nezaslouží, co myslíte? :) Nebo jako samozřejmě je to na vás. Ale chápu, že pokud je malý byt a postel se tam nevejde, tak často nezbývá nic jiného. 😉

Avatar uživatele
gumiczud

Potřebuji taky aby ta matrace byla skladná, at jí můžu schovat do úložného prostoru v gauči.

před 2881 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Aha, tak takhle jo. Já mám gauč trvale rozložený a na něm letiště 1,5×2 m. V tom případě produkt z odkazu jistě zlepšení přinese, ale nečekej od toho zázraky. Možná by to lépe vyřešila vyšší trojdílná matrace, kde by bylo možné jednotlivé díly mezi sebou nějak fixovat.

před 2881 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gumiczud

nevšiml jsem si téhle reakce. Díky za názor ;)

před 2871 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek