HakitoCZ

Máte zkušenosti s praženými cvrčky podomácku?

Zdravím,
Na jedné výstavě jsem měl příležitost ochutnat cvrčky na másle a bylo to moc dobré. Proto jsem se poptal na přípravu a když vynechám jejich přípravu před tepelnou úpravou, z krabičky se vysypou do hrnce s vroucí vodou, ve kterém je síto, do kterého napadají a udusí se v páře. Potom se přesypou na pánev.
Právě se bojím toho, že mi z krabičky vyskáčou a budou týdny cvrkat za ledničkou, kam se nedostanu..
Neutečou? Máte zkušenost? Každá rada dobrá.
Díky všem!

Odpovědi
elektrikář

Když je necháš vychladit v lednici moc se jim běhat chtít nebude. Pokud ti přece jenom utekou chce si ke cvrčkům pořídit ropuchu. Zažil jsem to v deskovém domně na stavbě. Mněli jí tam v koupelně pod žlabem v kanálku. Pokud se cvrčci v pokoji přemnožily brali jí tam na návštěvu.