Avatar uživatele
emm.kate

Máte zkušenosti s prací pro OVB ? finanční poradce + co tato pozice obnáší ?

Před pár dny mě telefonicky zkontaktovali, abych dorazila na pohovor finančního konzultanta.
Doporučení na mě jim dal můj kamarád, který pro ně také pracuje.
(V sms mi napsal : nevěř tomu, cos o nich slyšela, 99% toho je kec)
Upřímně, nic jsem o té firmě nevěděla, teď jsem si akorát vygooglila pár recenzí, a vážně nejsou moc dobré:/ Kamarádka mi řekla, že je to akorát podvod na studenty.
Teď jsem na vážkách, jestli mám na ten pohovor jít – o finančnictví absolutně nic nevím, studuji 3.rokem na humanitním gymnáziu, a říkám si, proč by tedy o mě měli mít zájem ?
Díky za odpovědi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4278 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
terry

V 99% to obnáší prodej pojistek, spoření apod.
A proč ti tedy psal, to, co ti psal?
No protože u nich také pracuje a hledá ovečky do týmu.
Být tebou zjišťuji historii firmy, čím vším se zabývají, jaký mají školící systém a co vše školí (to je hodně důležité), systém odměňování, systém podpory atd.
Doplňuji:
A pokud ty nic nehledáš, za nimi bych nechodila. Tím už projevíš zájem a také budete jednat na jejich území a tím už jsou oni ve výhodě.

Upravil/a: terry

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Proč se nejprve nepodíváš do totožných otázek?
Máš tam hned 18 odkazů, většinou na téže téma:
Doplňuji:
(oprava – 16 odkazů)

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=ovb

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fyzik

Můj přítel, živoucí hoch, byl do OVB velice zapálený. Jeho referrer (ten, který jej do podniku uvrtal a měl z něho nějaké výnosy) měl na míru šitý oblek a měl nejnovější iPhone. Pozvali mě a mé přátele do drahé hospody, ale když jsme spolupráci odmítli, pivo nám nezaplatili. To bylo pro to, jak tehdy vystupovali, typické.

Ten přítel tam pracoval půl roku. Kvůli blíže nespecifikovaným neshodám se šéfem práce nechal, po měsíci nechal i vysoké školy. Takový scénář jsme s kamarády tušili již od začátku. Ta práce asi kazí charakter.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal6

Založil jsem diskuzní fórum, kde najdete zkušenosti s nefér zaměstnavateli: blbaprace.cz/
Budu rád za každý příspěvek, který pomůže dalším lidem vyhnout se problémům při hledání práce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Themis

https://www.fa­cebook.com/pa­ges/OVB-Allfinanz-Jak-n%C3%A1m-pom%C3%A1h%C3­%A1/451551374915130?ref=­hl

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
majklhanz

U OVB je to moc masivní, s lidmi se tam jedná jako s nějakou jednotkou. Pokud někoho finančnictví zajímá měl by zkusit menší, ale kvalitnější společnost, třeba https://www.a­kropol.cz/, hlavně jsou nezávislou. Potom máš na výběr z více produktů. Poradce u konkrétní pojišťovny ti může nabídnout pouze produkty té pojišťovny, což není vždy úplně výhodný.

před 2577 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

V podstatě je to jen modifikace letadla, shánět nové pojistitele, dají ti školení, za něž ti z prvních provizí strhnou přes 2 tisíce Kč.
V dobách krize – naprostén zoufalství, kdo chtěl, ten už se dávno pojistil, ti zbývající mají sotva na jídlo.

před 4278 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek