LubosHa

Máte zkušenosti s párty stany? Má cenu je pořizovat?

Mám na mysli toto – http://bydletes­pokojene.cz/1545/par­ty-stany-na-vasi-udalost/

Odpovědi
led

Záleží od spôsobu ich použitia, veľkosti, ako často.
Ak ide o jednorázovú akciu je lepšie si zapožičať.
Party stan, či prístrešok, slúži nielen proti dažďu, vetru, ale i proti pálivému slnku, či na oddelenie a určitú uzavrenosť spoločnosti v danom priestore od spoločnosti vonku v prírode.
Používanie party-stanov je výhodné svojou mobilitou, schopnosťou otvorenia stien, či naopak zabránenia vetru, cenou a človek sa potom cíti ako na kráľovskom bále… plebs sa baví vonku v prírode, vrchnosť v stane a „politici“ sa radia v dome (ako zvrhnúť kráľa)…
Rozhodnutie, či má cenu si kupiť, či prenajať párty stan záleží na záujemcovi a jeho pohľade.

Funna

nějak jsi zapomněl napsat, nač ho chceš…jestli jen tak, že si ho postavíš na zahradu a občas tam vlezeš, tak je blbost, protože to není žádná stabilní konstrukce…stačí trochu větší vítr a už se to celé třepe…takže pokud to tam chceš mít napořád, je potřeba to zatížit na více místech a lépe, než nabízí výrobce, někde v koutku v závětří a přivázat k pevným konstrukcím (mimo jiné, v návodu těchto stanů je napsané: při silném větru s děšti uschovat)…a i ten igelit, ze kterého to je, za 2–3 roky při stálém umístění venku zestárne a začne protékat, takže je to na vyhození…pokud to chceš jen na jednorázové akce, kdy to budeš pokaždé balit je to ideální…ale pokud nejsi profesionál, živící se pořádáním párty, jsou to vyhozené peníze, protože se ti to nezaplatí…takže pokud to chceš jen pro občasné posezení ve stínu, doporučuju plátěný stan s nůžkovou konstrukcí, který je sbalený do 5 minut, takže se dá kdykoliv složit a rozložit…

Deli

My ho máme, sami ho využíváme tak 1–2× do roka, ale hodně kamarádů si ho od nás půjčuje na svoje akce, většinou „za flašku“.

Anuket

Jasně! Stany jsou výborné a hlavně mají (povětšinou) velmi kvalitní konstrukci. Nevýhodou je snad jen to, že potřebuješ více lidí, na to, abys ho rozložil. Moje zkušenosti jsou pozitivní. V průměru místo pro 70 lidí i židle, na poslední akci jsme natahovali i promítačku a plátno. 🙂

strox

Párty stany jsou fajn, když je ale nepotřebujete několikrát do roka, je lepší si je na oslavy půjčit. Jestli jste z Brna, mohu doporučit http://www.party-stany-pujcovna.cz/ Jinak je takových firem po republice jistě spousta, s touhle mám zkušenost a jen dobrou.

KarolínaNovo

Já si na oslavu taky vždycky půjčuju párty stan https://www.ar­goservis.cz/ . Dělám oslavu na jaře a to je počasí dost nevyzpytatelný, tak když by náhodou pršelo, tak se máme aspoň kam schovat. Zvu vždycky hodně lidí a domů bychom se nevešli.