Calimë

Máte zkušenosti s obchodem http://postov­nezdarma.cz/ ?

Přijde zboží? Je kvalita zboží dostatečná?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne, nemám – a ani nezískám…
Pokud bych chtěl nějaké zboží z Číny, objednám si je přímo na webech ´tamních´ prodejců – nepotřebuju pofidérního zprostředkovatele.
Celý web působí nedůvěryhodně, neobsahuje informace, které podle zákona obsahovat má (provozovatel neuvádí ani adresu sídla, IČO…).
Navíc hodnocení majitele (fy Ateli s.r.o., jednatel Tomáš Česal) na webu není právě lichotivé…
___
Pokud jde o kvalitu zboží – je to zboží z Číny, kvalita naprosto nedefinovatelná.
A jestli zboží přijde nebo nepřijde – záleží na tom konkrétním prodejci – volbou objednávky na webu postovnezdarma.cz se jen zbytečně připravíš o možnost získat o prodejci info před uzavřením obchodu (zaplacením), tahle firma ti negarantuje vůbec nic…

Další odpovědi
melanie

Jak je něco zdarma, hledám za tím něco záludnýho. Už jen to, že prodává zároveň šperky a věci do auta je divný.
Doplňuji:
Tak jsem zrovna viděla na facebooku reklamu, a řeknu vám, že tam bych nic neobjednávala už jen kvůli tomu jak je to napsaný ,,Líbil se vám Dětská zimní čepička – medvíček panda a váháte, zda nákup je správné rozhodnutí? Nebojte se, poštovné hradíme my a zboží můžete do 30 dní bez obav vrátit!"

Kiti

objednávala sem u nich 10. listopadu a to 3 věci, dneska 26.12. mám jednu,
taky mi přijde, že neodesílaj přímo z jednoho místa, protože mi napsali, že to může přijít v různou dobu ve více balíčcích
.....možná že mimo vánoce jsou lepší