Avatar uživatele
zalesak

Máte zkušenosti s nerezovými spojovacími materiály?

Dobrý den,
Máte zkušenost, kde na nakoupit nerezové šrouby? Objevil jsem tento eshop: http://www.akros­.cz/srouby-vratove/srouby-s-metrickym-zavitem/srouby/ne­rezovy-spojovaci-material/kat/ , kde mají vratové šrouby. Zajímala by mě jestli ta cena je odpovídající. Na chalupě mám vrata, které se chystám rekonstruovat a rád bych tam dal nerezové šrouby.

Díky za rady . Franta

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4452 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Nerez je dobrý hlavně tam, kde jsou nějaké důležité spoje s ohledem na bezpečnost a jsou vystaveny povětrnostním vlivům.

Ale nějaké nátěry nejsou na škodu.

Pokud je to spoj „elektrotechnický“, např. pro uzemňovací vodič je lepší měď protože je vodivější.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Použil bych pozinkové vraťáky. Řekl bych, že nerez je pro vrata zbytečně nákladny, pokud nemají být ozdobným prvkem.
Na internetu šrouby nenakupuji, ale zajedu do velkého mětsa. Do bývalé Ferony v Holešovicích, nebo k truhlářům či k Rouskovi, případně do jiných prodejen (Fabory apod.) Chlapi jezdí někam pod Prahu do Satré Huti, je tam nějaká slévárna či co a prý tam mají šrouby v rozsahu, že se laikovi protočí oči.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

ty ceny odpovídají,CrNi je dražší než běžná ocel.A nerezové šrouby koupiš v každé větší prodejně spojovacího materiálu(např Ferona,Fabory, at­d…)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek