Avatar uživatele
Baromut

Máte zkušenosti s nákupem letenek ze serveru esky.cz?

Zajímavá 0 před 2834 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
lota

NE, nemám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jaj

Máme dost špatnou zkušenost. Neposlali nám po elektronickém check-inu palubní lístky. O víkendu mají zavřeno a nedá se s nimi jakkoliv spojit. Tím pádem vás check-in až na letišti výjde velice draho. (Za každou letenku zaplatíte 55euro navíc.) Petičlenná rodina tak „díky“ esky může snadno přijít o 7000Kč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marek-k

Zatím jen špatné, koupili jsme si balíček služeb s možností výběru sedadla, ale sedadla stejně musím zaplatit. Když jsem volal na info linku s dotazem, tak mi hovor operátorka zavěsila a už nebylo možno se dovolat. Bojím se jestli vůbec poletíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elytretee

Levné letenky – https://aviasa­les.com Výborný vyhledávač je Aviasales. Funguje více jako agregátor vyhledávačů, takže vám vyhledá lety na různých internetových stránkách. Jejich vyhledávač tak využijete hlavně na vyhledání levných letenek po Evropě nebo po Asii, kde výborně umí vyhledávat navazující lety různých nízkonákladových společností.

Upravil/a: elytretee

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pipi951

Letenky jsem kupovala na esky poprvé a naposledy! Vyhledávač obrátil pořadí letišť. Místo příletu dal jako místo odletu. Chybu nechtějí uznat a změna stojí víc, než koupeni nových letenek. Prostě Polská šmelina 😞.
NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kesub

Mám velice špatnou zkušenost. Zaplatil jsem 17.000 Kč za letenky, let byl zrušen a podle jejich obchodních podmínek mám nárok na 2500 Kč voucher, přestože letecká společnost jim náhradu vyplatí. Absolutně nedoporučuji, je to Polská firma, komunikace katastrofa a v případě problému od všeho dají ruce pryč.

před 1359 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek