martinka21

Máte zkušenosti s „Klub pevného zdraví“ od VZP?

Dobrý den, ráda bych se zeptala na pár informací ohledně Klubu pevného zdraví. Jsem již členem a tak mě zajímá, jak to vlastně funguje. Dočetla jsem se,že pojišťovna proplácí až 500,– na různé aktivity. Jedná se jen o pernamentky nebo stačí, pokud se rozhodnu párkrát jít na squash, že i to proplatí?
Budu ráda za jakékoliv informace ohledně toho:)

Nejlepší odpověď
quentos

Je to pravda, ale vymiňují si nějaké kvóty, kolikrát tam musíte zajít (30×? Už si to přesně nepamatuji. Tedy „párkrát“ zajít nestačí. Přesněji Vám to poví na pojišťovně.)
Jedinou pro vstup do klubu je bezdlužnost, připravte se na to, že si Vás hned proklepnou online v Centrálním registru dlužníků.
Doplňuji:
*jedinou podmínkou…

Další odpovědi
zzzzz

Dnes už je to hlídané, před pár lety mi propláceli i permici do solárka.
Ty jejich podmínky pro proplacení se často mění, tak se určitě poptejte tam.
Dá se informovat i přes internet, ať nemusíte na pobočku. http://www.vzp.cz/e-komunikace

setapouch

Ne, nemám zkušenost s tímto klubem.

kapka

Byla jsem na pobočce s účtenkou ze solnojodove jeskyně, jediný problém byl, že to stálo asi 90,– Kc a paní mi řekla, že musim mít účtenku minimálně na stovku, pak by mi to dali. Takže bych musela přinést víc účtenek, sečetli by to, aspon tedy dvě. Byla jsem tam někdy v létě. Trochu mě zarazila odpověď Quentose, v létě stoprocentně nechtěli, abych někam chodila 30×. Jen aby to bylo aspon za stovku. A určitě ne permanentky, proste obyčejná účtenka za jeden vstup v hodnotě aspon stovky. Mrkněte na stránky KPZ, jestli tam není nějaká změna. A taky tam píší, co vše proplácí. Je tam vůbec squash? Určitě je tam plavání, solnojodova jeskyně a masáže. Zbytek si nepamatuji.