Lion King

Máte zkušenosti z brigády v zahraničí?

Chtěl bych jet příští rok pracovat do zahraničí, sbírat nějaké ovoce, či cokoli jiného, ale když jsem hledal na internetu, tak jsem vůbec nic nenašel. Má někdo nějakou stránku, nebo libovolný kontakt či tip ?

Odpovědi
anonym

Ano doporučil bych agentury – czech-us.cz,hurados­veta.cz,study­line.cz,pracov­nipobyty.cz,au­straliaonline,g8m8­.cz

ivzez

Já doporučuju portál EURES ( https://portal­.mpsv.cz/eures ),
na němž najdete informace o životě i pracovních podmínkách
v zemích EU. Dále jsou tam odkazy na pracovní úřady a portály,
můžete si sám zdarma vložit životopis, …

Dobré jsou také pracovní portály země, v níž chcete pracovat.
I tam můžete inzerovat zdarma.

Nedoporučuji žádné zprostředkovatelské agentury.