Terisek

Jak na brigádu do zahraničí???

Chtěla bych se zeptat jestli někdo z vás nemá zkušenost s brigadou v zahranici pro studenty (sběr ovoce atd.) o letních prázdninách? Přes jakou agenturu? Od kolika se smí jezdit? atd.

Odpovědi
Salvaje

Ahoj.
Záleží kam chceš jet a kolik Ti je. Já byla na Kypru, když mi bylo 22. Byla jsem tam s agenturou, ze které se vyklubal podvodník. Obecn agentury moc nedoporučuju, jen jim zbytečně platíš. Najdi si něco sama. Ideálně, pokud Vás jede víc…