Máte v dílně či ve sklepě umístěnou lékarničku, tak aby byla při ruce v případě úrazu?

Stačila by nějaká autolékarnička? Umístit jí třeba do skřínky či šuflete?

Myslím si, že je pořád lepší nějakou základní lékarničku mít i kdyby to nebylo nic oficiálního a byla by to třeba krabička s náplastí, obvazem, nůžkami a desinfekcí, než aby se při pořezání muselo doběhnout z dílny/sklepa až do jiného patra, protože nic není někde poblíž. Nemluvě kdyby se stalo něco opravdu vážnějšího, ale nebylo to na volání ambulance. O tom zda-li má člověk u sebe/poblíž funkční a nabitý mobil se ani nezmiňuji. :)

Obr.: https://pixaba­y.com/cs/l%C3­%A9k%C3%A1rni%C4%8Dka-pomoc-asociace-p%C5%99%C3%ADpad-62643/

Nejlepší odpověď
Drap

Jiná odpověď

Nemám

Další odpovědi
cukrar

Jiná odpověď

Nemám, páč jí mám doma.

Elissskaaa

Zvažuji to, protože v dílně občas může dojít k poranění.

Lékárnička je důležitou součástí každé domácnosti. Lékárničku doma máme, jedná se o vybavený kufřík první pomoci. Je to dobré i na cestování, kdy kufřík hodíme do kufru auta a hurá na chalupu. Ještě jsme si přidali základní léky ibalgin, smectu atd. https://www.vmbal­.cz/p/kufr-prvni-pomoci-maly-pp-s-naplni-standard