Ušel ventil

Máte už dárky, nebo to necháváte na poslední chvíli?

A proč?

Nejlepší odpověď
led

Ať to koupí Ježíšek sám

Po rozhovore s Ježiškom, ako to robí, že má vždy nejaké darčeky naporúdzi, sa riadim jeho radou:
Nakupuj v lete na zimu a v zime na leto, nenechávaj si všetko na poslednú chvíľu, na dlhé rady a zvýšené ceny.

Další odpovědi
jirka F

Času dost

Ještě počkám, bude to spíš malý dárek, takže je ještě čas.

quentos

Času dost

Na rozdíl od jiných se tím nenechávám stresovat. Kupování dárků má být přece radost. „Předvánoční stres“ je u mě oxymóron. Kupovat je budu postupně, ale zatím není kdy.
Proč asi. Normální lidi musí pracovat.

briketka10

Mám

Všechny dárky jsem koupila během roku.
Nebaví mě lítat po narvaných obchodech.
Jídlo si kupuju na internetu a platím přes
Twisto.

marci1

Mám

Mám, v zájmu zachování duševního zdraví během měsíce prosince. Žádné tlačenice, kapesní krádeže a plno nerváků. 🙂

Rohlik

Mám

yuko

Nemám

aliendrone

Nemám

dubraro

Nemám

Něco mám, něco ne, něco je na cestě. Nakupuji průběžně již od října.

zjentek

Koupím až na Štědrý den

Jasnežě týden před Ježíškem nenakupuje nikdo, bo nikdo neví, kdy kupuje Ježíšek!
Ježiši…

Muffz

Mám

Až na dva dárky máme vše, kupujeme postupně už od října (hlavně objednávky z Číny). Co se nám líbí, to koupíme a pak přemýšlíme, komu to vůbec dáme :) . Samozřejmě máme finanční zásobu na nějaké věci s extra slevama (black friday) a případně dokoupíme.

Mc Merkurion

Času dost

… ještě nebyl ani Mikuláš …

Viki12

Mám

Altair-AC

Koupím až na Štědrý den

Elli1706

Nemám