Lenča59

Máte to taky tak nebo je to nějaká má…zvláštnost? :D

Vždycky vím, co si lidí myslí… Např. poznám, když něco říkám a prostě vím že to toho člověka otravuje tak radši mluvit přestanu..nebo poznám když někdo simuluje, vidím nějakou celebritu či někoho jiného na fotce třeba s nějakou pózou nebo tak a vím…no nevím, ale prostě vidím co si myslí… je toho víc ale teď mě nic moc nenapadá..
Máte to taky tak?? :)

Nejlepší odpověď
badisko

Nepoznas pouze se myslis ze vis co si mysli ..a ze z fotek pozdas co si lide mysli no nevim jde spise o pozy ktere dela a ty si je zaradis tak se ti muze zase zdat ze vis naco mysli…navic clovek vysila urcite signaly ktere vnimas povedome a tak se ti zase zda ze vis na co mysli …

Další odpovědi
kamila44444

Pokud víš přesně co si člověk v hlavě myslí/ říká, tak to opravdu neumím, ale jinak vím jak to myslíš a ano, taky to dokážu rozpoznat :)

Led_

Dá sa čítať z reči tela, spôsoby vyjadrovania, z vonkajších prejavov daného človeka, predpokladať z daných znakov s určitou pravdepodobnosťou ďalší krok.
Myšlienky iného sa dajú na základe predchádzajúceho a súčasného konania pozorovaného človeka predvídať v závislosti od jeho otvorenia mysle, od jeho činnosti, okolností sprevádzajúcich jeho konanie, vplyvu okolia…
Vy poznáte z konania, viete si domyslieť z prejavov danej osoby jej vzťah k danej téme. Ale človek dokáže svoje city ovládať, neprejaviť svoje skutočné myšlienky – vy sa môžte na základe pozorovaní, akéhosi vnútorného pocitu, domnievať, že viete, poznáte myšlienky iného. Až jeho ďalšia činnosť môže potvrdiť, či poprieť vašu domnienku „vašu pravdu“

Drap

Ne nenám. Kdybych věděl, co si kdo myslí, tak se tím živím, Jsi zřejmě zázračná

bolak

No jakpak bys to nepoznala, asi se ti tohle stává tak často, že už sis na to zvykla a předem víš že to přijde. Myslím tím to co píšeš, že když mluvíš, tak to lidi otravuje a raději řeknou: „prosím omluv mě na moment, mě se nějak točí hlava“ a odejdou.., vymslej si výmluvu jen aby tě nemuseli dál poslouchat… :)

Je to taková tvá zvlášnost, máš prostě ten dar :))

M.

Ne, tohle vážně není vzácnost..
Pochybuju, že by nějak moc lidí nepoznalo, že ten druhý nejeví zájem o komunikaci..

anonym

a nebo si jen myslíš že víš 🙂 chce to dlouholetou praxi v rozeznávání emocí a spravně je vyhodnocovat, protože ne vzdycky je to takové jak se zdá a nemůžeš odhadnout čoveka pokud si předem nezjistís víc informací.