štamgast

Máte také rádi máslo jen tak?

Já když si např. mažu pečivo nebo dávám máslo na brambory tak si většinou neodpustím dát si trochu na nůž a vychutnat si to.
Doplňuji:
Tak já měl na mysli jak máslo, třeba Zlatou Hanou tak margaríny, třeba Ramu nebo Perlu.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Určitě ano, protože máslo ( před sádlem ) je můj nejoblíbenější tuk. Podotýkám máslo a ne ty náhražky !!!
Doplňuji:
Tím, co píšeš, bych tak mazal panty od vrat stodoly 🙂

Další odpovědi
Drap

Ano

Máslo ano. Margariny a umělé tuky nikdy a k ničemu.

Mc Merkurion

Ano

anketa byla o másle,to doplnění hází otázku někam jinam,máslo je máslo,pak je pouze sádlo,maximálně ještě olej,o ostatním se nebudu bavit,mluvíme-li o jídle,to si totiž nenamažu ani na tu housku,natož,abych to vychutnal!!!
Doplňuji:
nesouhlasím s barabakanem,ani na ty panty se to nehodí,je samá voda,žádnej tuk

brillant

Ne

bolak

Ano

no úplně jentak vlastně ne, já si ho dávám s touhle dobrotou > http://ke.potra­viny.eu/img/pro­dukt/4779/ , mám spotřebu jednu makovou telku na dvě másla..

Daniel16

Ne

cincina

Ne

Rocker

Ano

kanylka

Ano

Andrílek

Ano

Doplňuji:
Ahoj,
já mám máslo jen tak ráda. Dávám si jí s houskou a to mi chutná.:-)
Andrílek