salsa verde

Máte také neodbytný pocit…

že ReHu chce organizovat pařbu když ten Miroslavst to tak zazdil a že nás chce kvalitně pohostit tak se vyptává kdo co rád? 🙂
Doplňuji:
N I C N E N Í J E N T A K !!!! 😁

Nejlepší odpověď
Miroslavst

No, mám to dobře zařízený ne?
Pařba bude u mě, nakoupí rehu.

Další odpovědi
dagry

Jo nákupy. Jogurty a salámy ??? To bude opravdu hodně „rychlá akce“ 😁

ReHu

Sýr jsem zjistila minule, pití taky, dnes pivo, sýry a uzeninu, tak ještě dejte vědět, kdo jaké chcete pečivo a jestli také nealko :D.

ten který je

Přesně to samé mně také napadlo,:-D Ráno půjde ReHu asi na nákup.:-D

panenka

Že by Akce?pokud nějaká bude jedu tam 🙂
Rehu se nás jen tak vyptává

panenka

Ten bude určitě potřeba souhlasím s vámi.

ten který je

Je potřeba ještě koupit vanish na koberce.:-D