MonkeyKing

Jak reagovat na neodbytného člověka?

Postavil se proti mně, to jsme si vyříkali, udobřili se a rozešli v dobrém. Doufal jsem, že mi dá už pokoj, ale pořád volá, a když to nezvedám, tak mi píše, proč to nezvedám. Jak se zbavit takového člověka?
Problém je, že volá i mým příbuzným a ti mu to vezmou.

Nejlepší odpověď
briketka10

Jestli volá do mobilu, tak si jeho číslo zablokuj.

Příbuzným bych řekla, aby jeho tel. nezvedali!

Takové lidi ignoruji.
Jednoho takového jsme měli i tady.
Podáš mu prst a sní ti celou ruku :(

Další odpovědi
Kepler

Nezvedal bych dál, obrnit se trpělivostí. Snad mu to časem docvakne. Jako poslední řešení: říct mu to natvrdo.

yuko

Muj otec by ho poslal tam, kde slunce nesviti.

ivzez

Řekla bych mu přímo, že jsme si všechno vysvětlili
a že na nemám o další kontakt zájem.

Volání příbuzným by mohlo „zavánět“ stallkingem…

dubraro

Kdybys byl žena, mohl bys takové obtěžování hlásit na policii. Takhle máš smůlu a budeš jej muset ignorovat, dokud ho to nepřestane bavit.